СТО Київ

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови.

Використання сайту

Сайт vip-ag.com.ua дає право вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») виключно для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати чи демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або комп’ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. vip-ag.com.ua не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг, що надаються на цьому Сайті. vip-ag.com.ua у будь-який час без попередження може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому Сайті vip-ag.com.ua не зобов’язується оновлювати їх. vip-ag.com.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт vip-ag.com.ua. Це може включати запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо cookie та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з’явитися на інших сайтах.

Ми цінуємо ваше право на особисте життя та нерозголошення вашої персональної інформації. Дана Угода користувача — правило, яким користуються всі співробітники нашого сервісу, і регламентує збір та використання особистої інформації, яка може бути запрошена/отримана при відвідуванні Он-лайн платформи VIP-AG: при використанні сервісу, при замовленні, листуванні, телефонній розмові, будь-якому іншої комунікації, коли здійснюється обмін даними/информацией. Якщо у вас виникнуть питання чи проблеми у зв’язку з конфіденційністю, надсилайте, будь ласка, свої запитання чи зауваження на електронну адресу: sto@vip-ag.com.ua