СТО Київ

Переваги

Ласкаво просимо до VIP-AG, де професіоналізм, досвід та якість зустрічаються разом, щоб забезпечити найкращий догляд за вашим автомобілем. З 20-річним досвідом роботи у сфері автосервісу, наша команда фахівців має бездоганну репутацію, адже знає, як зберегти надійність, безпеку та комфорт вашого транспортного засобу. Ваша довіра – наша головна цінність, і ми завжди ставимо її на перше місце. Ви можете бути впевнені, що ваш автомобіль отримає комплексний та професійний підхід. Ми прагнемо до найвищих стандартів якості, тому в нашому асортименті ви знайдете як оригінальні запчастини, так і якісні замінники. Ми дбаємо про те, щоб ваш автомобіль завжди працював на повну потужність.

Переваги обслуговування на VIP-AG

Гарантія на всі види робіт

VIP-AG цінує довіру клієнтів та свою репутацію. На всі види робіт передбачена гарантія, строком на 6 місяців.

20 років досвіду

Команда фахівців VIP-AG з багаторічним досвідом знається на всіх тонкощах роботи з різними марками авто і гарантує високу якість виконання робіт.

Комплексне обслуговування

VIP-AG пропонує широкий спектр послуг, що охоплює обслуговування автомобілів усіх марок. До ваших послуг 2 великих слюсарних цехи на 16 автомобілей з 5-тонними підйомниками для броньованих авто

Оригінальні запчастини

На VIP-AG ви завжди можете придбати оригінальні запчастини майже для будь-якої марки авто.

Комфортна кімната відпочинку

На другому поверсі нашого автосервісу, де ви можете відпочити та спостерігати через вікно за обслуговуванням свого автомобіля.

Зручне розташування

Лише 5 хвилин від метро Дорогожичі або Шулявська і ви на VIP-AG! Чекаємо на вас за адресою: вул. Оранжерейна 3-П!