СТО Київ

Про нас

Автосервіс VIP-AG успішно працює з 2003 року та гордо займає позицію однієї з найбільших спеціалізованих станцій технічного обслуговування в Києві. Ми пропонуємо гарантію на всі види робіт та обслуговуємо автомобілі різних марок. 

Вся територія СТО знаходиться під постійним відеоспостереженням, а також ми забезпечуємо охорону підприємства спеціалізованим персоналом охоронної служби, що гарантує захищеність всієї території у будь-який час доби.

VIP-AG має в своєму розпорядженні власний евакуатор, що дозволяє нам оперативно доставляти автомобілі на СТО з будь-якої точки України, якщо така потреба виникне.

Територія VIP-AG облаштована двома великими  дільницями, на яких одночасно може обслуговуватись 17 автомобілів, а також мийку та кімнату відпочинку для комфортного очікування.

Команда автосервісу VIP-AG у Києві: досвідчені механіки та фахівці

Ми пропонуємо якісне та сучасне обладнання, зокрема:

Cучасний 3D стенд розвал-сходження, діагностичну лінію SDL для комп’ютерної діагностики ходової частини, шиномонтажний та балансувальний станки, а також підйомник для обслуговування броньованих автомобілів, вагою до 5 тонн.

СТО VIP-AG має багаторічний досвід співпраці з корпоративними клієнтами та готові взяти на себе організацію якісного техобслуговування та ремонту автомобілів на вашому підприємстві.

Крім того, ми співпрацюємо зі страховими компаніями і, у разі страхового випадку, надаємо рахунок для страхової компанії та виконуємо необхідні роботи по ремонту автомобіля.

Якість та підхід до роботи дозволяють нам постійно брати участь у тендерах та проєктах, а також стрімкіше розвивати автомобільний ринок в Україні.

Співробітники автосервісу забезпечені сучасним комп’ютерним обладнанням з ліцензійним програмним забезпеченням, яке регулярно оновлюється, а також всі необхідні засоби для діагностування електронних систем та блоків автомобіля. Електронне обладнання має можливість забезпечити комп`ютерне узгодження ключів, замка запалювання з сигналізацією та проводити діагностику і ремонт систем АНС.

СТО VIP-AG оснащена усім необхідним, що дозволяє нам надавати повний комплекс послуг з технічного обслуговування автомобілів, від миття або чищення салонів до складних ремонтів.

Автосервіс VIP-AG виконує післяпродажне та гарантійне обслуговування автомобілів. Не залежно від автосалону, де був придбаний автомобіль та СТО, на якій він обслуговувався, VIP-AG в подальшому надає можливість підтримки гарантійних обов’язків Ваших автомобілів.

Приходьте до нас, і ви переконаєтесь, що VIP-AG – це ваш надійний та професійний партнер для обслуговування автомобілів у Києві.